Podle zaměření

Vyberte instituci podle zaměření

Cestovní kanceláře a cestovky

Vítejte na webu o cestování a cestovních kancelařích. Hledáte zájezdy a tipy na dovolenou? CestovníKancelářePraha.cz Vám zpříjemní hledání dovolené a správného výběru cestovní kanceláře. Přehledný katalog zájezdů a cestovních kanceláří nejen v Praze. Máte už na cesty do zahraničí sjednané cestovní pojištění? Nabídka cestovních pojištění online nebo na pobočkách pojišťoven a cestovních kanceláří. Snadný nákup letenek a jízdenek online na dovolenou přes internet! Hledáte ubytování na dovolenou nebo jen kemp ? Přejeme Vám příjemný výběr dovolené v kvalitních cestovních kancelářích.

CK SP Praha s.r.o. CK HOŠKA TOUR Dětský tábor Bublinka o. s.

Dovolena-Servis.cz

www: http://www.dovolena-servis.cz
E-mail: info@dovolena-servis.cz
Telefón:+420 222 333 333
Fax:
Adresa: Klimentská 1216/46
Praha-Nové Město
110 00

Webový portál www.dovolena-servis.cz nabízí na jednom místě možnost porovnání nabídek a cen českých, rakouských a německých cestovních kanceláří a přímou on-line rezervaci vybrané dovolené. V nabídce je možné najít kompletní zastoupení téměř všech cestovních kanceláří a jejich dovolených, včetně zájezdů Last minute i First minute.
Web provozuje cestovní agentura DCS Praha s.r.o. působící na české scéně cestovního ruchu od roku 1992. Zpočátku se zaměřovala na organizaci služebních cest, později své aktivity rozšířila i do oblasti dovolených a zájezdů. Nyní je tak možné využít jejích služeb prostřednictvím webu www.dovolena-servis.cz také k zajištění dovolené u moře nebo na horách, relaxační, sportovní nebo exotické dovolené, golfových a poznávacích zájezdů, plavby lodí, eurovíkendů, wellnes pobytů či dovolené v pronajaté soukromé vile v nejžádanějších turistických destinacích v Evropě, Americe, Asii, Austrálii i Africe.
K běžnému servisu cestovní agentury při zajišťování dovolené patří pomoc klientům při výběru různých druhů zájezdů a dále i při sjednávání cestovního pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Evropská Cestovní Pojišťovna a.s., zajištění a obstarání víz (seznam států, se kterými má Česká republika vízovou povinnost, a doporučení pro cesty, včetně aktuálních informací, jsou k dispozici na stránkách Ministerstva zahraničních věcí a Ministerstva vnitra ČR), zprostředkování pronájmu aut v zahraničí nebo možnosti parkování na letišti.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pojištění CK

Krachy cestovních kanceláří? NEBOJTE SE A POJISTĚTE SE ! Více ...

Podzimní Last Minute

obrazek

Využijte posledních míst ke koupání v Evropských letoviskách. Poslední nabídky last minute zájezdů za sluncem.


 

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.